Profesorka Moravcová představila projekt na konferenci rektorů

konference-rektoru
15. prosinec 2014

Hlavní odborná garantka IPN Metodika vystoupila na zasedání České konference rektorů 4. 12. 2014 v Brně. „Mým cílem bylo seznámit rektory českých vysokých škol a univerzit s průběhem řešení projektu a podat informace o realizaci veřejného projednávání k první dílčí zprávě,“ uvedla profesorka Jitka Moravcová. Ve svém vystoupení zmínila kromě principů institucionálního hodnocení také zásady institucionálního financování. 

Součástí zasedání rektorů byla i diskuze s místopředsedou vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavlem Bělobrádkem a ministrem školství, mládeže a tělovýchovy Marcelem Chládkem a jeho náměstky o dalším vývoji v oblasti VaVaI a vysokého školství. „Získala jsem cenný pohled na názory rektorů na institucionální hodnocení a financování, který v projektu využijeme. Pro další práci v projektu jsou také velmi užitečné informace od místopředsedy vlády,“ shrnula prof. Moravcová a zdůraznila, že IPN Metodika bude usilovat o ještě těsnější spolupráci s Radou pro výzkum, vývoj a inovace než dosud. 

Prezentaci profesorky Moravcové ze zasedání ČKR 4. 12. 2014 si můžete prohlédnout či stáhnout níže.

 

 

(!)EDITOVAT

 

 
 
Dále by vás mohlo zajímat

ODBĚR AKTUALIT

E-mailem: nechte si zasílát aktuality z projektu přímo do své schránky.

RSS kanálem: odebírejte automaticky novinky přímo do své RSS čtečky.

rss ico

» NEWSLETTER

Vychází přibližně jednou za pět až šest týdnů a obsahuje důležité zprávy o dění v projektu, pozvánky na nadcházející události a upozornění na výstupy. > více
/ Archiv čísel1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7

Struktura webu IPN METODIKA

Mapa stránekKlávesové zkratkyRSS