Druhá dílčí zpráva po připomínkách

Druhá dílčí zpráva po připomínkách
10. duben 2015

Dodavatelská firma Technopolis předala týmu IPN Metodika upravenou verzi druhé dílčí zprávy. Zpráva, která je návrhem institucionálního financování, reflektuje v tomto znění komentáře domácí odborné veřejnosti k původnímu draftu.  Technopolis zvážil jak připomínky z veřejné konzultace, která ke zprávě probíhala na přelomu ledna a února, tak podněty z brněnské konference 26. 2. 2015, kde se zpráva diskutovala.

Pro lepší přehled o tom, které zásadní připomínky se ve zprávě promítly a jak, ji publikujeme ve dvou podobách. Jednak čistý text (Second_Interim_Report_Final) a jednak text, kde jsou změny oproti draftu vyznačeny zeleně (Second_Interim_Report_Final_Noted). Zprávu doplňují čtyři přílohy.

Veřejné projednání poslední zprávy

Revidovaná verze první i druhé dílčí zprávy bude součástí Závěrečné zprávy. Ta bude obsahovat také třetí dílčí zprávu (zkušenosti z Malého pilotního ověření) a Souhrnnou zprávu. Tato obsáhlá Závěrečná zpráva bude celkovým výstupem z veřejné zakázky. Draft Závěrečné zprávy uvolníme k veřejnému projednávání v polovině dubna a probereme jej na konferenci 14. 5. 2015 v Olomouci. 

Souhrnná zpráva

Klíčovým dokumentem v této veřejné konzultaci bude Souhrnná zpráva a její přílohy. Ta je syntézou tří dílčích zpráv a onou „kuchařkou“, která představuje návrh metodiky hodnocení a financování VaV. V Souhrnné zprávě Technopolis zapracoval mnohé připomínky z veřejných projednání, které se dosud v dílčích zprávách nepromítly. Pokud Vás z velkého množství zpráv zajímá jen to nejdůležitější, sáhněte ve veřejné konzultaci právě po Souhrnné zprávě. 

 

(!)EDITOVAT

 

 
 
Dále by vás mohlo zajímat

ODBĚR AKTUALIT

E-mailem: nechte si zasílát aktuality z projektu přímo do své schránky.

RSS kanálem: odebírejte automaticky novinky přímo do své RSS čtečky.

rss ico

» NEWSLETTER

Vychází přibližně jednou za pět až šest týdnů a obsahuje důležité zprávy o dění v projektu, pozvánky na nadcházející události a upozornění na výstupy. > více
/ Archiv čísel1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7

Struktura webu IPN METODIKA

Mapa stránekKlávesové zkratkyRSS