/ Návrh metodiky hodnocení ve VaV a zásad financování

Malé pilotní hodnocení a využití IS VaVaI jako nástroje při hodnocení

< zpět

Závěrečná zpráva 3 / MALÉ PILOTNÍ HODNOCENÍ A VYUŽITÍ IS VaVaI JAKO NÁSTROJE PŘI HODNOCENÍ

Závěrečná zpráva 3 je jedna ze tří Závěrečných zpráv studie navrhující novou Metodiku hodnocení a zásady financování výzkumu a vývoje v České republice. Věnuje se výsledkům dvou různých analýz, tj. Malému pilotnímu hodnocení (MPH), které se zaměřilo na testování adekvátnosti procesů, jež se předpokládají při implementaci a následném používání Metodiky hodnocení a analýzy týkající se potenciálního využití Informačního systému výzkumu, experimentálního vývoje a inovací (IS VaVaI) coby nástroje pro získávání informací, zejména pro účely hodnocení.

 

Hlavní výsledky analýzy efektivity a účinnosti MPH jsou shrnuty v kapitole 2 Malé pilotní hodnocení. Závěry týkající se potenciální možnosti využití IS VaVaI jsou uvedeny v kapitole 3. 

 

Detailní analýzy jsou obsaženy ve dvou samostatných podkladových zprávách (Background Reports – BR): 

(!)EDITOVAT

 

 

BR 9 / IS VaVaI jako informační nástroj pro hodnocení

The RD&I Information System as an information tool for evaluation

This report constitutes a background report to the Final report 3 – The Small Pilot Evaluation and the Use of the RD&I Information System for Evaluation. It describes the present state of the Czech RD&I Information System (IS), looks into ways how it can be made more useful in general, and how it can best support the proposed Evaluation Methodology in particular.

(!)EDITOVAT

BR 10 / Malé pilotní hodnocení: zpětná vazba a výsledky

The Small Pilot Evaluation - Feedback and Results

This report constitutes a background report to the Final report 3 – The Small Pilot Evaluation and the Use of the RD&I Information System for Evaluation. It focuses on the outcomes of the Small Pilot Evaluation (SPE) that was implemented in the context of this study from the month of September 2014 (launch of the preparatory activities) to the end of January 2015 (final panel reports).

(!)EDITOVAT
(!)EDITOVAT

ODBĚR AKTUALIT

E-mailem: nechte si zasílát aktuality z projektu přímo do své schránky.

RSS kanálem: odebírejte automaticky novinky přímo do své RSS čtečky.

rss ico

» NEWSLETTER

Vychází přibližně jednou za pět až šest týdnů a obsahuje důležité zprávy o dění v projektu, pozvánky na nadcházející události a upozornění na výstupy. > více
/ Archiv čísel1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7

Struktura webu IPN METODIKA

Mapa stránekKlávesové zkratkyRSS